REAL
ESTATE 
COMPANY

 

Komercjalizujemy

Określamy najkorzystniejszy tenant-mix najemców w obiekcie, negocjujemy umowy, konsultujemy aranżację lokalu.

 Wynajmujemy

Dbamy, aby umowy najmu były długoterminowe, oparte na wzajemne współpracy która buduje trwałe relacje.

 

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą deweloperską specjalizującą się w kompleksowej realizacji obiektów budowlanych, głównie komercyjnych. Nasza siedziba firmy mieści się w Poznaniu, ale nasz zasięg działalności jest ogólnopolski.

 

Zrealizowaliśmy kilkanaście obiektów inwestycyjnych w całej Polsce, na potrzeby na rzecz inwestorów prywatnych i funduszy inwestycyjnych. W tworzeniu przestrzeni cenimy nowoczesność i funkcjonalność.

 

Oferujemy dochodowe obiekty handlowe o powierzchni od 400 m2 do 5000 m2 zlokalizowane w atrakcyjnych miejscowościach na terenie całego kraju.

 

Zróżnicowane portfolio obejmuje obiekty z kilkoma najemcami ogólnopolskich, uznanych sieci handlowych oraz obiekty klasyfikowane jako mini galerie handlowe z kilkunastoma  podmiotami handlowymi.

 

Naszą ofertę uzupełniajmy o atrakcyjne obiekty biurowe.

 

Zapraszamy do współpracy inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych  zainteresowanych zarówno pojedynczymi obiektami, jak i całym portfolio nieruchomości komercyjnych.

 

 

 

 

Wyszukujemy grunt

Wnikliwa analiza cech zagospodarowania terenu przeprowadzana przez doświadczony zespół specjalistów.

 

Budujemy

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenia w budowie obiektów handlowych. Proces budowy prowadzimy kompleksowo od otrzymania pozwolenia na budowę aż po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.


Sprzedajemy

Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży wybudowanych i skomercjalizowanych obiektów. Oferujemy gotowy produkt, który stanowi bezpieczną lokatę kapitału i gwarantuje stały dochód.

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas